kredyt na reklamę

Jakie są koszty reklamy, w sieci i offline? Gdzie najlepiej się reklamować? Z usług jakich firm skorzystać? Cenniki, porady, rekomendacje.
gość

kredyt na reklamę

Post autor: gość »

Zastanawiam się, żeby zrobić dobrą reklamę dla początkującej firmy. Niestety pomimo tego, że produkt jest dobry, to trzeba zainwestować i tu moje pytanie. Czy na prawdę na reklamę w internecie muszę dużo inwestować i brać kredyt gotówkowy żeby sobie poradzić z tym i mi się zwróciło?
Awatar użytkownika
ryska
Posty: 76
Rejestracja: 17 paź 2019, 16:15

Re: kredyt na reklamę

Post autor: ryska »

Absolutnie nie musisz brać żadnego kredytu na reklamę. Nie wiem kto Ci w ogóle tak powiedział no i jakiej kwoty zażądali. Dla mnie już któryś miesiąc z rzędu działa agencja http://marketing-net.pl/ której to koszty nie są jakieś z kosmosu. A efekty ich działań są świetne, bo w końcu zamówienia każdego dnia pojawiają się nowe na mailu.
Ćma

Re: kredyt na reklamę

Post autor: Ćma »

Kredyt to swojego rodzaju zobowiązanie, które na nas nieustannie ciąży. Nie jestem zwolenniczką kredytów, jednak czasem nie ma wyjścia. Natomiast jeżeli mamy nadmiar gotówki i możemy nadpłacic nasz kredyt to wart to zrobić. Ma to wiele korzyści. Wcześniejsza spłata kredytu https://www.finansemlodegopolaka.pl/wcz ... sie-oplaca to przedewszystkim spokojna głowa.
Awatar użytkownika
kuśka
Posty: 69
Rejestracja: 10 paź 2019, 9:38

Re: kredyt na reklamę

Post autor: kuśka »

To nie są jakieś wielkie koszta, także nie przesadzajmy. W mojej firmie ludzie od http://cotojestcontentmarketing.pl/ zajmują się reklamą i dzięki temu wiem, że cały marketing jest w dobrych rękach. Co chwilę zlecamy im jakieś nowe zadania i wszystko bardzo fajnie realizują, a czasem też i sami podeślą jakiś pomysł.
muśka11

Re: kredyt na reklamę

Post autor: muśka11 »

Bardzo ważne jest także to, aby znaleźć najlepszą ofertę kredytu. W artykule http://supernowosci24.pl/kredyt-mieszka ... ad-wlasny/ można trochę więcej na ten temat poczytać. Moim zdaniem warto też skorzystać z pomocy doradcy kredytowego.
Płaczek374

Re: kredyt na reklamę

Post autor: Płaczek374 »

Skonsultuj cały ten pomysł z kimś, kto w kredytach siedzi i zna realia rynku. Tu masz namiar na kogoś sprawdzonego: doradca kredytowy Wrocław. Panowie mają spore doświadczenie i działają baaardzo sprawnie. Załatwiałem u nich kredyt firmowy i poszło bardzo gładko. Więc ogólnie warto ;)
baśka

Re: kredyt na reklamę

Post autor: baśka »

Na szczęście nie muszę brać kredytów na takie rzeczy, bo moja firma bardzo dobrze prosperuje. Dlatego mogłam nawiązać współpracę z agencją https://marketingpoznan.pl/ która to naprawdę dobrze sobie radzi i sprowadza dla mnie sporą grupę klientów. Dlatego zamierzam jeszcze długo z nimi działać.
lukrecjaa

Re: kredyt na reklamę

Post autor: lukrecjaa »

A w jaką reklamę chcecie zainwestować? Czy macie już coś na oku? Jak chodzi o takie różne opcje stacjonarnej reklamy, to fajne propozycje ma firma https://antare.pl/uslugi/folie-naklejki-samochodowe - możecie sobie sprawdzić. Tam znajdziecie nawet specjalne folie do samochodu czy kasetony świetlne itd.
ODPOWIEDZ