auto vip z kierowcą

Ciekawostki o reklamie.
ogóreczek

auto vip z kierowcą

Post autor: ogóreczek »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://cieciura.com.pl/
kąkąrdat

Re: auto vip z kierowcą

Post autor: kąkąrdat »

A jak jakiś VIP wynajmie sobie auto z szoferem w pakiecie, to ten kierowca poradzi sobie na wypadek jakiejś awarii?
W końcu to nie musi być nawet wina szofera, że coś się stanie w drodze. Zawsze można złapać kapcia albo zderzyć się z sarną. I dobrze by było gdyby taki kierowca auta VIP był w stanie poradzić sobie z usterkami - a przynajmniej niektórymi. Wiadomo, że poważne uszkodzenia wymagają wezwania pomocy drogowej. Na przykład tu http://pomocdrogowa-wroclaw.eu/ można znaleźć przydatne informacje, z danymi kontaktowymi na czele.
No chyba, że wynajmując auto dostaje się też pakiety assistance z automatu :arrow:

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
ładnerzeczy

Re: auto vip z kierowcą

Post autor: ładnerzeczy »

Do takiego auta na pewno przyda się dobra przetwornica https://www.kalibrujemy.pl/28-przetwornice-napiecia , dzięki niej będzie można podłączyć wszystko co jest zasilane prądem o napięciu 230V. Można zamontować ją dyskretnie w kabinie czy bagażniku, to świetne wyjście dla kierowcy, który dużo podróżuje i potrzebuje możliwości obejrzenia czegoś w samochodzie czy przygotowania prostego posiłku.
ODPOWIEDZ