Strona 1 z 1

własna firma

: 13 lut 2021, 21:29
autor: gość
Niestety, ale własna firma to nie tylko przyjemnosci iliczenie zysków ale też ciężka praca i załatwianie wiele spraw prawnych. Samemu ciezko poradzić sobie z wieloma sprawami, dlatego warto jest tutaj wspomóc się radami innych. Ja teraz stoję przed wyborem zmiany wystroju swojej restauracji, może jakieś nowe sprzęty by się przydały....

Re: własna firma

: 13 lut 2021, 23:23
autor: toruński
W swoim lokalu zmieniłem ostatnio wystrój na nowoczesny, bo to ceni coraz więcej klientów. Ostatni mój zakup to podstawy do stołów, gdzie na stronie https://dominova.com.pl/podstawy-do-stolow miałem ogromny wybór w dobrej cenie. Wszystkie modele od topowych producentów, także o jakość nie ma się co martwić. A wiadomo, że klient płacąc zwraca uwagę na wszystko w restauracji, więc nawet takie elementu warto stosować najlepsze.

Re: własna firma

: 24 maja 2023, 16:32
autor: Tiiimma
Jeśli myślicie o zmniejszeniu kosztów związanych z prowadzeniem sklepu internetowego to odsyłam Was do tego artykułu - https://www.zielonanews.pl/3-sposoby-na ... ego-84906/ . Kluczowa jest automatyzacja procesów oraz optymalizacja kosztów związanych z obsługą klienta. Przyjrzyjcie się tym tematom w swojej firmie.

Re: własna firma

: 27 lip 2023, 13:14
autor: Donatello
W dzisiejszym dynamicznym świecie e-commerce, troska o klienta jest kluczowym fundamentem sukcesu - https://portalsremski.pl/pl/704_oglosze ... klepu.html Współczesny konsument szuka wygody i szybkości w procesie zakupowym. Oferując różnorodne formy dostawy, uproszczony checkout, automatyzację wysyłek, rzetelną obsługę posprzedażową oraz przyjazną politykę zwrotów, e-sklep może zyskać przewagę konkurencyjną i zdobyć lojalność klientów.

Re: własna firma

: 21 lis 2023, 10:18
autor: Benka
Skoro prowadzisz własną firmę to przyda ci się taki specjalista jak aforti ac, zajmują się administracją, kadrami-płacami oraz pełnym zakresem księgowości. Z własnego doświadczenia wiem, że to duże odciążenie gdy zlecamy komuś księgowość.

młot meble system venus