Strona 1 z 1

tkaniny na metry online

: 10 cze 2020, 20:20
autor: Ciesława
Cześć, dostałam od mamy maszynę i szukam teraz materiałów na metry, jakie mogę kupić online, możecie mi coś podpowiedzieć? gdzie mogę kupić tkaniny na sukienki, koszulki online?

Re: tkaniny na metry online

: 19 gru 2020, 13:41
autor: kowina8
jakoś w szycie mi się bawić nie chce, dlatego zainwestowałam w produkty od https://only-bx.pl mają super koszulkijuz z nadrukiem gotowe.

Re: tkaniny na metry online

: 30 mar 2021, 18:18
autor: Gośkaa
Dobrze, że trafiłam na ten wątek. Zamierzam podczas świąt wziąć się za szycie. Jestem na kwarantannie, więc chętnie się czymś zajmę. Mam już zapięcia plastikowe http://zphpolimer.pl/pl_klamerki,1.html z ostatniego projektu, ale szukam tkanin. Sklep, w którym zawsze zamawiałam materiały, niespodziewanie został zamknięty.

Re: tkaniny na metry online

: 14 lip 2021, 23:48
autor: wisłoka
Moim zdaniem, świetnym sklepem internetowym związanym z tkaninami jest ten: https://tkaniny24.pl/Dresowka-Dzianina-Petelkowa-c123 . Znajdziecie w nim sporo ciekawych materiałów w atrakcyjnych cenach i myślę, że każdy znajdzie coś dopasowanego do swojego gustu. Szeroki wachlarz ofertowy, świetna cenę to na pewno aspekty, które wyróżniają ten sklep.

Re: tkaniny na metry online

: 22 sty 2023, 16:18
autor: Gość
Nie mam doświadczenia w kupowaniu wielu produktów, ale moim zdaniem naprawdę będzie to czymś idealnym, jeśli zacznę sama szyć. No wiecie, kupię odpowiednie tkaniny i materiały, tego rodzaju https://polimex.net/pl/sklep/2-nici/36- ... aturalnych nici i będę tworzyć cuda. Moim zdaniem to wystarczające.

Re: tkaniny na metry online

: 29 maja 2023, 22:14
autor: czas
Ja się ostatnio biorę za szycie i dlatego naprawdę cieszę się, że dobrze będzie to jakoś rozeznać, bo jednak dodatkowo sprawdzam sobie nietuzinkowość niektórych elementów i wiem, że naprawdę warto jest po prostu się dowiadywać wielu kwestii. No i ja wiem, że dla mnie nie ma jednego sposobu, ale sznurki bawełniane będę do spodni potrzebowała.