Strona 1 z 1

Nasiona i zioła

: 12 lut 2020, 21:37
autor: farah557
Witajcie, jakie zioła uprawiacie w swoim ogrodzie? W internecie ogromny wybór https://sklepdlaogrodu.pl/pl/c/Nasiona- ... ol/2281683 - może coś polecicie? :)

Re: Nasiona i zioła

: 20 lip 2020, 18:14
autor: arkady
Nasion jest bardzo dużo i to różnych odmian. Dlatego też coraz częściej szukamy jakiś bardziej wyjątkowych okazów nawet takich kolekcjonerskich. I tak też trafiłam na sklep z nasionami marihuany https://hiszpanskienasiona.pl/ Nawet nie sądziła, że jest sklep w którym to legalnie można zakupić takie nasiona. A dla kolekcjonerów jest to bardzo ciekawy zakup

Re: Nasiona i zioła

: 28 paź 2020, 22:40
autor: Mańek33
Faktem jest, że jeśli zastosujecie odpowiednie rośliny, to Wasze zdrowie może ulec znacznej poprawie. Wiem, że w ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszy się żyworódka, dlatego też warto zwrócić na nią uwagę. Być może i u Was sprawdzi się ona tak dobrze.

Re: Nasiona i zioła

: 28 gru 2020, 13:40
autor: kaśka
Ja na razie tylko stosuję właśnie produkty https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 konopne, bardzo mi pomogły przy zasypianiu.

Re: Nasiona i zioła

: 08 kwie 2021, 13:22
autor: F.Ń
kaśka pisze: ↑28 gru 2020, 13:40 Ja na razie tylko stosuję właśnie produkty https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 konopne, bardzo mi pomogły przy zasypianiu.
Produkty konopne mają bardzo dobre właściwości, osobiście stosuje i polecam te producenta Canzen, mają czysty skład i są bardzo wydajne. Osobiści kupuje u greenmall.pl

Re: Nasiona i zioła

: 23 wrz 2021, 1:20
autor: Grażyna11
Dobrze, że dzisiaj coraz więcej mówi się o takich kwestiach. Moim zdaniem to podstawa, dlatego też śmiało zwróćcie na to uwagę. Myślę, że korzystając z takich informacji jak chociażby to, jak pozytywne ma w sobie dziuraiwec właściwości możecie samodzielnie zdecydować, czy będzie to dla Was dobrym wyborem. Pomyślcie nad tym, bo chodzi w końcu o Wasze zdrowie.

filtr stożkowy powietrza

Re: Nasiona i zioła

: 07 paź 2021, 0:06
autor: maryś881
arkady pisze: ↑20 lip 2020, 18:14 Nasion jest bardzo dużo i to różnych odmian. Dlatego też coraz częściej szukamy jakiś bardziej wyjątkowych okazów nawet takich kolekcjonerskich. I tak też trafiłam na sklep z nasionami marihuany ... Nawet nie sądziła, że jest sklep w którym to legalnie można zakupić takie nasiona. A dla kolekcjonerów jest to bardzo ciekawy zakup
Gdzie kupujecie?

___
skp Bydgoszcz

Re: Nasiona i zioła

: 14 paź 2021, 13:25
autor: wisiu764
Ja niestety mam problemy z nadciśnieniem tętniczym i od jakiegoś czasu przyjmuję tabletki zawierające wyciąg z owoców głogu, który wspiera pracę serca i krążenie krwi. Każdego dnia mierzę ciśnienie ciśnieniomierzem PressioCheck https://helpmedi.com.pl/produkt/cisnien ... ssiocheck/ i jak coś mnie nie pokoi, to wyniki wysyłam do lekarza.

Re: Nasiona i zioła

: 26 paź 2021, 11:06
autor: Anzelmuś34
Jeśli chodzi o nasiona i zioła to sklepów z takimi produktami jest naprawdę dużo. Np. na stronie https://www.olejznatury.pl/ znajdziecie sklep, który oferuje tego typu produkty oraz mnóstwo innych takich jak naturalny Olej Rydzowy tłoczony na zimno czy też naturalny olej lniany tłoczony na zimno.

Re: Nasiona i zioła

: 31 paź 2021, 22:03
autor: nad45
Na ten portal https://kobiecystyl.pl/ziola-a-nadcisni ... nie-pomoc/ koniecznie sobie zerknijcie. Jest tam bowiem ciekawy i przede wszystkim praktyczny artykuł, który może okazać się bardzo pomocny dla wszystkich tych, którzy mają nadciśnienie. Jest tam sporo ważnych porad i wskazówek, które można wykorzystać. Między innym dowiecie się jak zioła pomagają przy nadciśnieniu. Takie rozwiązanie jest praktyczne i niedrogie. Rozważcie to.