Strona 1 z 1

w jaką reklamę zainwestować?

: 31 paź 2021, 19:47
autor: gość
Mysle ze to zalezy od tego czym sie zajmujecie i co sprzedajecie. My np sprzedajemy produkty kosmetyczne wiec chcac zachecic klienta do naszych wyrobów zadbalismy o ładną szatę graficzną (opakowania zamawiamy na http://yanko.com.pl/ ) dobry sklad i reklame. Logo i kolorystyka firmy są dobrane prezycyjnie i dopasowane do produktów. Chcemy byc rozpoznawalni dlatego inwestujac w reklame czy banr tez stawiamy na kolory pasujace do opakowan i logo. Wszystko ma tworzyc jedną spojną całosc by klient kojarzyl logo i kolor z firma

Re: w jaką reklamę zainwestować?

: 31 paź 2021, 19:57
autor: ryska
Tylko i wyłącznie warto jest zainwestować w reklamę internetową. Według mnie nie ma lepszej promocji swoich usług w dzisiejszym świecie. Zresztą mogę też polecić agencję https://marketingtorun.pl/ która to pomaga w kampaniach reklamowych i też skorzystałam z ich pomocy, dzięki czemu mam wszystko profesjonalnie ogarnięte jak należy.

Re: w jaką reklamę zainwestować?

: 22 sty 2023, 15:37
autor: czajkaa
Tak naprawdę wszystko zależy od was i waszych potrzeb. Każda reklama ma swój sens, znaczenie. Jak poszukujecie firmę, która zapewni wam przykładowo banery, ulotki, wizytówki, naklejki reklamowe i inne rzeczy, to możecie zapoznać się z ofertami https://lrps.pl/ . Ich oferta jest korzystna.

Re: w jaką reklamę zainwestować?

: 22 sty 2023, 15:55
autor: marzenaa
Jak prowadzicie lokalny biznes, to i o takiej reklamie trzeba też pomyśleć. Dlatego może się wam przydać namiar na firmę https://antare.pl/pl/uslugi/tablice-rek ... formacyjne , która oferuje bardzo dobre tablice reklamowe i inne podobne artykuły.