Strona 1 z 1

nauka języka

: 20 wrz 2021, 14:18
autor: Łukasz09
Witam, znacie się na nauce języka obcego? Nauka języka angielskiego nie będzie trudna jeśli wybierzemy odpowiednią szkołę. Np. na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę językową, która bez problemu nauczy dzieci języków obcych od podstaw. Co sądzicie o wysyłaniu dzieci do tego typu szkół?

Re: nauka języka

: 25 paź 2021, 17:49
autor: Ona
A co sądzicie o kursach językowych on-line? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online ofertę takiego kursu organizowanego przez Szkołę Językową ProfiLingua. Mogłabym bez problemu połączyć taką naukę z innymi obowiązkami.

Re: nauka języka

: 24 maja 2023, 15:36
autor: lont31
A jakie formy nauki wydają Wam się być najskuteczniejsze? Też musiałbym się podszkolić z angielskiego, niebawem wyjeżdżam i jednak wypadałoby wykazać się znajomością tego języka

Re: nauka języka

: 24 maja 2023, 19:03
autor: Sumi39
W przypadku języka, możliwości nauki jest wiele, więc każdy wśród nich znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=4YGiMEDURew jest filmik YT, z którego można dowiedzieć się czym jest Present Simple. Takie filmiki na pewno pomogą utrwalić wiedzę.