Woda

Tutaj możesz zareklamować swoją firmę. Czym się zajmuje? Dlaczego warto skorzystać z Twoich usług lub kupić Twój produkt?
sótto

Woda

Post autor: sótto »

Hej, skoro mowa o tym, żeby reklamować, to może ja polecę też coś. Kiedyś sprawdzałam wszystko to, czego potrzebuję do dobrej jakości do studni i nie uwierzycie, ale chwila moment znalazłam coś takiego w sklepie Watermark. Dla mnie to jest bardzo dobre miejsce, w którym przede wszystkim may wszystko to, co jest rzetelne.
Bożyciel

Re: Woda

Post autor: Bożyciel »

Sama woda jest bardzo ważna w naszych domostwach i ja jestem przekonany, że właśnie posiadanie studni głębinowej jest również czymś istotnym. Tym bardziej, że jak jeszcze czytałem na stronie https://twojdom24.pl/jaka-pompe-wybrac-do-hydroforu/ to na pewno warto jest wiedzieć jaką pompę do hydroforu warto wybrać.
Duś

Re: Woda

Post autor: Duś »

Jak woda to może ta mineralna do picia? ;) Polecam Wam do domu Staropolankę, ja mam spiżarkę i mam sporo zgrzewek tam ;)

Podczas ostatnich zakupów, kasjerka powiedziała mi żeby Staropolankę robić na 3 paragony - na początku jej nie zrozumiałam. Wtedy dostałam od niej info że mając paragon na którym jest zakup ich wody za min 10 zł to można wziąć udział w loterii pieniężnej - Jak Pani Jola doradziła to tak zrobiłam hah - dobrze mieć swoich ludzi w sklepie :)

Wrzucam Wam link - może też skorzystacie?www.loteriastaropolanka.pl

https://cutt.ly/4bSidmo
Maruś

Re: Woda

Post autor: Maruś »

Faktycznie woda jest nam niezbędna do życia i ja zdecydowałem, że u siebie na działce będę miał studnię głębinową. Muszę przyznać, że faktycznie był bardzo dobry pomysł. Jak widziałem już w sklepie https://ogrody24.pl/zestawy/zestawy-glebinowe to również dostępne są fajne zestawy głębinowe.
ODPOWIEDZ