dobra kancelaria prawna Gdańsk

Szukasz rady związanej z marketingiem i reklamą? Pytaj, pomożemy!
Wąż

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Wąż »

Cześć. Nie wiem czy ktoś z was będzie mi w stanie pomóc, ale spróbować warto. Mianowicie, poszukuję sprawdzonej kancelarii prawnej, która miałaby spore doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw rozwodowych. Znacie może jakieś godne polecenia miejsce? szczególnie zależy mi na tym, żeby mieściła sie na terenie Trójmiasta. Liczę na wasze podpowiedzi.
żaklina

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: żaklina »

Przechodziłam ostatnio przez rozwód, więc wiem, jak to ciężki kawałek chleba. Muszę przyznać, że na szczęście udało mi się znaleźć odpowiedniego specjalistę. Niestety z Gdańskiem nie pomogę, ponieważ mieszkam zupełnie gdzie indziej. Może podpytaj swoich znajomych lub rodzinę?
perełka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: perełka »

Ja jak już bym się do kogoś zgłosiła to postawiłabym na kancelarię Sobczak Maciejewska Zając, według mnie bardzo szybko i zwinnie działają i oczywiście bardzo dobrze przewidują ruchy konkurencji. Te myślenie na przód chyba najbardziej podoba mi się w ich taktyce.
Małgośka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Małgośka »

Według mnie, Gdańsk jest na tyle dużym miastem, że bez problemu znajdziesz jakąś dobrą pomoc prawną w tym zakresie. Ja niestety nie mam kogo ci polecić, ponieważ mieszkam w zupełnie innej części Polski, ale mam nadzieję, że trafisz tutaj na kogoś, kto będzie w stanie ci pomóc.
Ignaś

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Ignaś »

Wiesz co, z tego co wiem, to ogromne doświadczenie w sprawach rozwodowych posiada mecenas Mindykowski. Sprawdź tutaj http://www.mindykowski.pl/ usługi, jakie oferuje jego kancelaria, a myślę, że na pewno znajdziesz coś, co Ci się przyda. Moim zdaniem, nie znajdziesz lepszej kancelarii na Pomorzu, która miałaby taką obszerną wiedzę i liczne wygrane sprawy :)
ODPOWIEDZ