Wstydliwy problem - hemoroidy.

Polecamy strony, reklamujemy, rekomendujemy.
Marta ś.

Wstydliwy problem - hemoroidy.

Post autor: Marta ś. »

Niestety taki problem dopadł i mnie. Ta choroba nie należy do tych, którymi można się bez problemu i bez wstydu podzielić. Musiałam sama poradzić sobie z szukaniem naturalnych sposobów na hemoroidy. Znalazłam substancję o nazwie mumio, którą zaczęłam stosować od jakiegoś czasu i faktycznie jestem w stanie powiedzieć, że objawy hemoroidów zaczęły być mniej uciążliwe, życie stalo się bardziej komfortowe i nie chodzę też sfrustrowana samym tym problemem :)
aśka

Re: Wstydliwy problem - hemoroidy.

Post autor: aśka »

Marta ś. pisze: ↑25 paź 2020, 14:30 Niestety taki problem dopadł i mnie. Ta choroba nie należy do tych, którymi można się bez problemu i bez wstydu podzielić. Musiałam sama poradzić sobie z szukaniem naturalnych sposobów na hemoroidy.
ja też mam ten problem, muszę też poszukać czegoś skutecznego

podhale24 sprzedam
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Wstydliwy problem - hemoroidy.

Post autor: Ona »

Hemoroidy to problem nie tylko wstydliwy, ale również bolesny i uciążliwy. Ja słyszałam, że jest taki sztyft na hemoroidy kriomed, który potrafi bardzo szybko przynieść ulgę na przykład przy pieczeniu i swędzeniu. A może są tutaj jakieś osoby, które miały już z nim styczność? I jak, sprawdził się w Waszym przypadku?
Loś

Re: Wstydliwy problem - hemoroidy.

Post autor: Loś »

No tak, wiele ludzi w ogóle się boi przyznać, że coś się dzieje nie przyjemnego. Ja też długo zwlekałem bo mi było jakoś tak wstyd i nie chciałem nic nikomu mówić. Ale na szczęście od razu jak poszedłem do apteki to dostalem czopki proktis i one szybko rozwiazaly problem
Mirosława

Re: Wstydliwy problem - hemoroidy.

Post autor: Mirosława »

Przecież lekarze są właśnie od tego, by pomóc Wam utrzymać Wasze zdrowie na odpowiednim poziomie. Tutaj nie ma co się w ogóle nad tym dalej zastanawiać. Przyznaję, że warto byłoby wiedzieć, jak wyglada prawidłowe ciśnienie krwi i puls tabela, by móc jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie. Chodzi w końcu o bardzo ważne aspekty, pamiętajcie o tym.

obrazki z aniołami dla dzieci
Awatar użytkownika
pomorska
Posty: 48
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:43

Re: Wstydliwy problem - hemoroidy.

Post autor: pomorska »

Nie wiem czy wiecie ale jest w aptekach probiotyk dla osób dotkniętych chorobami proktologicznymi. Mój lekarz mówił mi że stosowanie Proctolactu umożliwia szybsze odbudowanie prawidłowej mikroflory odbytu i odbytnicy. Też mam hemoroidy ale odkąd stosuję ten probiotyk jest dużo lepiej
Grażyna11

Re: Wstydliwy problem - hemoroidy.

Post autor: Grażyna11 »

Tutaj nie ma co się kryć z takimi problemami. Na pewno dobrym pomysłem byłoby po prostu wybranie się do dobrego specjalisty, który będzie w stanie Wam pomóc w leczeniu. Jeśli chodzi o hematologa, to tym bardziej wybierajcie jak najlepszych specjalistów, którzy realnie Wam pomogą.
ODPOWIEDZ