Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Polecamy strony, reklamujemy, rekomendujemy.
Robuś1973

Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Post autor: Robuś1973 »

Zamierzam skorzystać z usług czyszczenia, impregnacji i malowania dachów, elewacji i kostki brukowej firmy http://mycie-czyszczenie.pl działajacej w Krakowie.
Czy ktoś korzystał już z ich usług tej firmy i co o nich sadzicie? Bo ja słyszałem że są bardzo solidni i profesjonalni!
Małgośka

Re: Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Post autor: Małgośka »

Czy mam być szczera, to powiem wam, że ostatnio sama poszukiwałam tego typu usług i okazało się, że firma https://cleanline.pl/oferta/odkurzanie-na-wysokosci ma w tym temacie ogromne doświadczenie. Z tego co wiem, to w swojej ofercie posiadają odkurzanie na wysokości, ale także mycie elewacji czy paneli fotowoltaicznych Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Hieromir

Re: Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Post autor: Hieromir »

Mogę Ci śmiało polecić firmę, z usług której sam korzystam: Nodwig. W Krakowie świadczą wszystkie usługi, które wskazałeś, tj. mycie elewacji oraz czyszczenie kostki brukowej. Ponad to można u nich również zamówić usługi prania dywanów, tapicerki meblowej oraz materaców. Osobiście jestem bardzo zadowolonym z usług tej firmy. Są solidni, dokładni, punktualni. Cenowo, jak na Kraków, są znacznie tańsi od głównej konkurencji. Z pewnością skorzystam z ich usług w przyszłym roku, przed przyjazdem teściowej :)
tola77

Re: Czyszczenie dachów, elewacji, kostki Kraków.. kogo wybrać?

Post autor: tola77 »

To prawda, że takie elementy trzeba robić, ale ważne jest także i to, jak zadbamy na przykład o to, jakie mamy rozwiązania w kwestii samej budowy dachu. Na pewno warto pomyśleć o firmie MG Dachy https://mgdachy.pl/transport-montaz/ bo oni także montują, a zakres dostawy to cała Polska. Sprawdźcie ich:
MG Domy sp. z o. o. ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa tel: +48 500 200 660, mail: [email protected]
ODPOWIEDZ