Duda Jarosław Firma Budowlano-Usługowo-Remontowa

Poznałeś nową firmę i chcesz się dowiedzieć, co mają o niej do powiedzenia inni? Zajrzyj tutaj i rozwiej swoje wątpliwości.
Urszula

Duda Jarosław Firma Budowlano-Usługowo-Remontowa

Post autor: Urszula »

Są super. Z pewnością jeszcze skorzystam z ich usług!
deualaa

Re: Duda Jarosław Firma Budowlano-Usługowo-Remontowa

Post autor: deualaa »

U nas nie ma w tym względzie informacji, ale jak na razie to ja Wam podpowiem, że wiedza jak montować rolety zewnętrzne jest dla mnie ważna. I to coś solidnego, ale co nieco mam nadzieję sprawdzić i się dowiedzieć. To ma dla nas być idealną wskazówką.
uczuciowamii

Re: Duda Jarosław Firma Budowlano-Usługowo-Remontowa

Post autor: uczuciowamii »

U mnie temat jest trudny, bo mimo że już większość zaplanowaliśmy, zastanawiam się, jaka farba akrylowa czy lateksowa powinna być kupiona. Nie wiem, co wybrać, a naprawdę zależy mi na odpowiednim wykonaniu. Dlatego ciekawa jestem, co mi wskażecie i dlaczego. Dajcie namiar, ja Was prosze.
paliwkaa

Re: Duda Jarosław Firma Budowlano-Usługowo-Remontowa

Post autor: paliwkaa »

Lubię kombinować, a okazuje się, że ten https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-d ... ych/oszust domek, nie dość, że jest w cudownej, 20% promocji, to jeszcze oszukuje trochę i jest domem, który ma swoje wysokości, a do tego nadaje się do miejsc, gdzie mamy niskie zagospodarowanie przestrzenne. To dla mnie!

Biuro Architektoniczne MG Projekt 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected]
info

Re: Duda Jarosław Firma Budowlano-Usługowo-Remontowa

Post autor: info »

U mnie sprawa jest dość skomplikowana, bo ja mam dość planów przyszłościowych, ale budowa mi wyskoczyła i muszę nad tym pomyśleć. Dlatego szalunki do wykopów wynajem dokładnie muszę załatwić. Mam nadzieję, że uda mi się coś w tym względzie opanować. Kto wie, jaki to będzie miało wpływ na moje samopoczucie. Co wy na to? Jakie macie plany?
makintayer

Re: Duda Jarosław Firma Budowlano-Usługowo-Remontowa

Post autor: makintayer »

Ja to naprawdę wiem, jak wygląda moja sprawa, z remontowaniem, ale jak już, to niemniej jednak mam wrażenie, że nie będę się mogła w ogóle w tym obszarze jasności założyć, bo bez tego po prostu się nie da. I ja mam na oku takie rozwiązania jak pianka niskoprężna pistoletowa . Wiem, dla Was to będzie sensowne. No i czekam na informację.
marianna

Re: Duda Jarosław Firma Budowlano-Usługowo-Remontowa

Post autor: marianna »

Ja to naprawdę zdaję sobie sprawę, że budowa musi kosztować i nie zawsze mamy z tym łatwość, ale moim zdaniem też nie ma co przesadzać w drugą stronę. Chodzi mi o to, że kosztorysowanie budowlane jest ważne. Każdy z nas ma w tym obszarze jasność, mam nadzieję, że to wiecie?

badanie daltonizmu online
ODPOWIEDZ