studnie głębinowe

Miejsce na inne tematy.
Jaś823333

studnie głębinowe

Post autor: Jaś823333 »

Witam, możecie mi powiedzieć która firma wykona dla mnie studnie głebinowe Rajcza? W internecie szukałem firm, które wykonują takie rzeczy ale bez skutku. Liczę na Waszą pomoc w tej kwestii. W ogóle mieliście styczność z tego typu firmami?
montaż

Re: studnie głębinowe

Post autor: montaż »

Tak naprawdę montaż studni głębinowych to sprawa ważna, ale też nie należy zapominać, że nie wszystkie rozwiązania są dla każdego. U mnie coś takiego jak pompa głębinowa do studni na pewno by przeszła, bo mam starą studnię, ale specjalista mówił, że da się to jakoś wmontować. No, ale muszę tę wodę najpierw przebadać, bo to jest ważne.
Marceluś91012

Re: studnie głębinowe

Post autor: Marceluś91012 »

Osobiście szukam kogoś kto wykona dla mnie studnie głebinowe Rajcza. Nie wiem czym się sugerować podczas szukania takich firm, dlatego też jeśli kojarzycie firmy, które zbudują studnie to zostawcie namiar. Przy okazji możecie napisać ile kosztuje taka usługa.
gyzió

Re: studnie głębinowe

Post autor: gyzió »

Jako dostawcę, mogę polecić Dambat. Zakładam od lat ich pompy i są niezawodne. Zwłaszcza teraz, kiedy producent je po prostu dopracował. Moim zdaniem warto dodać, że w ogólnym rozrachunku, one nie tylko są tanie, ale mają i względnie dobrą jakość. Dzięki czemu decydując się, na pewno się nie zawiedziecie.
Tadżyk

Re: studnie głębinowe

Post autor: Tadżyk »

Samo już posiadanie studni głębinowej jak dla mnie było bardzo dobrym rozwiązaniem i w sumie dość długo się nie zastanawiałem nad tą decyzją. Z całą pewnością chciałbym każdego zaprosić do lektury tekstu https://www.dostudni.pl/jaki-hydrofor-d ... ,b160.html gdyż sam wybór właściwego hydroforu jest oczywiście ważny.
Alamna

Re: studnie głębinowe

Post autor: Alamna »

Jeżeli szukasz studnie głębinowe żywiec to sprawa jest prosta, tutaj zdecydowanie mogę polecić firmę Polskie Studnie z Sopotnia Mała 472, 34-340 Sopotnia Mała. Teraz przeprowadzam się bliżej Bielska-Białej i tutaj dla mnie studnie głębinową Bielsko https://www.hydroodwiert.pl/ ponownie będzie wykonywać ta firma, tylko że dokładnie jej filia Hydroodwierty z Bielska-Białej. Także bardzo udało mi się aby zrobiła to dla mnie firma, z którą już współpracowałem przy budowie studni w Żywcu. W ogóle w regionie Bielska wiele jest firm wiertniczych, więc wybór jest duży i nie całkiem łatwy.
ODPOWIEDZ