rolety

Miejsce na inne tematy.
Boluś42424

rolety

Post autor: Boluś42424 »

Cześć, nie wiecie skąd kupić rolety? Na stronie https://anwis.pl/pl/rolety-rzymskie-i-zaslony widziałem bardzo duży wybór rolet. Wydaje mi się, że każdy znajdzie odpowiednie rolety dla siebie, ponieważ jest dużo rodzajów rolet. Ale jak jest z jakością? Czy ktoś z Was może mi powiedzieć coś na ten temat?
prostłomiej

Re: rolety

Post autor: prostłomiej »

Rolety na wymiar zamówiłem w firmie Budtrans ze Szczecina skąd przysłali fachowca, który zrobił pomiary swoimi nowoczesnymi narzędziami laserowymi, a potem pozostało już czekać na montaż. Jestem bardzo zadowolony z tych rolet zewnętrznych, pracuję w nocy i w dzień idealnie odcinają źródło światła w pokoju :)
Boguś

Re: rolety

Post autor: Boguś »

Ja uważam, że rolety są bardzo dobrym pomysłem. Sam posiadam tego typu osłony okienne w salonie i sypialni. Rolety na wymiar zamówiłem w przystępnej cenie od firmy http://bilof.pl/. Ich zaletą jest bardzo ładny wygląd oraz wysoka trwałość. Myślę, że także będziesz z nich zadowolony.
łucja8

Re: rolety

Post autor: łucja8 »

Na pewno trzeba pomyśleć właśnie o osłonach okiennych. W każdym pomieszczeniu jest to moim zdaniem wręcz konieczne. Myślę, że całkiem dobrym rozwiązaniem mogą być żaluzje. Poczytajcie o nich więcej na blogu https://homeartgallery.pl/ . Mi osobiście bardzo podobają się żaluzje.
Predator
Posty: 107
Rejestracja: 27 wrz 2019, 9:13

Re: rolety

Post autor: Predator »

Rolety doskonale sprawdzają się jako zasłony okienne. Sam korzystam z nich od lat i jestem zadowolony zarówno z ich wyglądu jak i wartości użytkowych. Jeśli szukacie rolet wysokiej jakości to polecam zajrzeć na stronę https://www.roltex.wroclaw.pl/ - mają duży wybór.
Jadźka

Re: rolety

Post autor: Jadźka »

Kiedy tak naprawdę mówimy o samych roletach to ja jestem również zdania, że bardzo fajnym wyborem są rolety dzień/noc. Wejdź do takiego wnętrza gdzie właśnie są zamontowane takie rolety i myślę, że raczej bez najmniejszego problemu zdecydujemy od razu o właściwym wyborze.
Głagol

Re: rolety

Post autor: Głagol »

Ogólnie sprawdź najlepiej na samym początku czy w ogóle rolety będą pasowały do całej aranżacji wnętrza i moim zdaniem jest to coś niezwykle ważnego. Ja jestem teraz na etapie poznawania żaluzji drewnianych i myślę, że to na nie się zdecyduję. W końcu wyglądają one bardzo ładnie.
ODPOWIEDZ