grzejnik stalowy

Miejsce na inne tematy.
Lucuś88

grzejnik stalowy

Post autor: Lucuś88 »

Witam, nie wiecie skąd można kupić grzejnik stalowy? Widziałem na stronie https://kociolcenowy.pl/264-grzejniki-stalowe bardzo duży wybór takich grzejników w atrakcyjnych cenach. Według mnie warto kupować z internetu takie produkty, ponieważ są tańsze. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Monik.6

Re: grzejnik stalowy

Post autor: Monik.6 »

Produkty budowlane, sprzęt elektryczny i produkty do ogrzewania są dużo tańsze w sieci niż w marketach budowlanych i warto sprawdzać ich ceny przed zakupem. Ja chciałam kupić grzejniki marki ATLANTIC i w salonie w moim mieście ceny były ok 40% wyższe. Oczywiście nikt nie będzie się szczypał o 1 grzejnik, ale jak budujesz dom i potrzebujesz ich dużo więcej to cena jednostkowa robi różnicę. Finalnie - zamówiłam tu: https://elektrononline.pl/ogrzewanie-k36000000 i jestem bardzo zadowolona z obsługi.
Awatar użytkownika
karolka
Posty: 45
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:50

Re: grzejnik stalowy

Post autor: karolka »

Warto także dowiedzieć się, w jaki sposób można spuścić wodę z grzejnika. Udało mi się znaleźć interesujący artykuł na ten temat: https://sprawdzjak.pl/jak-spuscic-wode-z-grzejnika/ . Myślę, że to przydatna wiedza.
ODPOWIEDZ