gadżety reklamowe

Miejsce na inne tematy.
Miruś77

gadżety reklamowe

Post autor: Miruś77 »

Hej, orientujecie się w takich tematach jak gadżety reklamowe? Zastanawiam się, który gadżet będzie najlepszy i trafiłem na strone https://regalo.pl/kategoria-produktu/te ... /medyczne/ Jest tam mnóstwo gadżetów medycznych, które wpadły mi w oko. Co Wy sądzicie o takim rozwiązaniu?
BartłomiejPL

Re: gadżety reklamowe

Post autor: BartłomiejPL »

Dzięki wielkie za polecenie. Być może kiedyś sprawdzę ich ofertę. Jak dotąd jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą https://www.mirmet.eu. Oferują wysokiej jakości artykuły reklamowe i dodatki kaletnicze. Najczęściej zamawiam stamtąd smycze z logo, bryloki do kluczy, wpinki, żetony do wózków oraz kieszonki na karty. Gwarantują szybką realizację zleceń, wysokiej jakości produkty oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Myślę, że będą w stanie zaproponować Ci korzystne warunki współpracy.
oeasu

Re: gadżety reklamowe

Post autor: oeasu »

A jak wam się wydaje, czy tekturowe ramki na zdjęcia , które zwykle są pamiątkami, mogą także nas wspomóc w kwestii tak naprawdę reklamy? Ja sama mam sporo do powiedzenia i dlatego nie do końca wiem, jak to wygląda. Niemniej jednak każdy z nas ma prawo do wyboru. Czekam za wskazówkami. Co wy na to?
zołzaa00

Re: gadżety reklamowe

Post autor: zołzaa00 »

Jestem w sumie w załamaniu biznesowym, wiecie, taki kryzys nastał i muszę jakoś sobie to odnowić. Stąd właśnie szukam nowego konceptu na reklamę. Moim zdaniem sukcesem dla mnie będzie na przykład tego rodzaju https://dlugopisy24.pl/ gadżetowo. Nie wiem, może się mylę, ale jak najbardziej zależy mi na skuteczności.
ODPOWIEDZ