Firma za granicą

Miejsce na inne tematy.
Awatar użytkownika
hanusia
Posty: 69
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:58

Firma za granicą

Post autor: hanusia »

Hejka, ja i mój mąż zastanawiamy się czy warto założyć firmę w Anglii. Od dawna zanosi się z takim zamiarem, ale zawsze miał jakieś wątpliwości i obawy. Żeby mu jakoś pomóc znalazłam firmę, która zajmuje sie rejestracja firmy jak również księgowością. To Tax Angels https://www.taxangels.pl/ . Czy ktoż może korzystał z ich usług ? Bo myślę że warto im zaufać.
Awatar użytkownika
Ona
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Firma za granicą

Post autor: Ona »

Jeśli planujesz otworzyć firmę za granicą, a dokładniej w Anglii, to na pewno trzeba zadbać o znajomość języka angielskiego - dobrze, aby była ona na bardzo dobrym poziomie. Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje profesjonalne kursy angielskiego dla dorosłych, o których możesz poczytać sobie na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych. Polecam się zastanowić nad wzięciem udziału w takim kursie.
Awatar użytkownika
waldix
Posty: 24
Rejestracja: 19 lut 2020, 21:05

Re: Firma za granicą

Post autor: waldix »

Na pewno opłaca się założyć firmę w Anglii. Nie tylko chodzi o to, że koszty prowadzenia biznesu są znacznie niższe, ale również przepisy są znacznie bardziej przyjazne przedsiębiorcom. Jeśli nie wiecie jak się za to wszystko zabrać, to tutaj http://www.fairaccountancy.co.uk macie namiar na Fair Accountancy. Oni nie tylko pomagają w rejestracji, ale również prowadzą obsługę księgową i oferują doradztwo biznesowe.

danger zone
estorix

Re: Firma za granicą

Post autor: estorix »

Sądzę, że wielu może być zainteresowanych współpracą z firmą https://mesoworks.com/. Obecnie poszukują wykonawców do swoich projektów budowlanych w Belgii i Holandii np. elektrykó, hydraulików, murarzy (na stronie są podane szczegóły). Praca jest korzystna cenowo, a firma niezwłocznie opłaca faktury oraz zapewnia bezproblemową współpracę.
vatek

Re: Firma za granicą

Post autor: vatek »

Norwegia to piękny kraj z wieloma możliwościami znalezienia pracy więc może właśnie ten kraj? Można sprawdzić stronę https://zyciewnorwegii.pl/, aby uzyskać ważne informacje na temat rynku pracy, podatków i kultury w Norwegii. Ta strona internetowa zapewnia doskonały wgląd w życie w kraju i może pomóc w zaplanowaniu udanego doświadczenia zawodowego.
lenka

Re: Firma za granicą

Post autor: lenka »

Jeśli mieszkasz i pracujesz w Norwegii, możesz potrzebować zastrzyku gotówki lub chcesz kupić samochód. Na stronie https://www.motty.no/pl/kredyt-na-samochod-norwegia można znaleźć informacje o tym, jak ubiegać się o taką pożyczkę, w razie czego można o pomoc pytać doradców
ODPOWIEDZ